KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16217127
nr 1621 7127
Francois Gall
(1912-1987), Frankrike
Gatubild "Mont Martre". Signerad. Blandteknik, bildmått: 15x21 cm, yttermått inklusive ram. 31x39 cm
Francois Gall, fransk bildkonstnär född i Ungern 1912, död i Frakrike 1987.
Utrop:
700 kr
Bevakningspris:
ÄR UPPNÅTT
Aktuellt bud:
300 kr (per 15:44:22)
Uppdatera
Visning
fredag 17/5, lördag 18/5, söndag 19/5 och måndag 20/5
Auktionen
avslutas:
måndag 20 maj kl 18:07:03
- Mitt bud
17/5 18:02:56
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Francois Gall
Läs mer om Francois Gall